Путін доручив російським урядовцям готуватися до інтеграції з Білоруссю – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент РФ хоче синхронізувати законодавства обох країн у різних галузях.

Російські чиновники отримали доручення президента своєї країни Володимира Путіна підготувати варіанти синхронізації законів РФ і Білорусі. Про це повідомляє РБК із посиланням на свої джерела.

За неофіційними даними, посадовці в ключових міністерствах уже отримали вказівку з Кремля та мають упоратися із завданням до настання 2020 року. Не заперечили існування такого доручення і на офіційному рівні – у російському міністерстві фінансів наголосили, що "питання опрацьовується". Від цього відомства очікують, зокрема, пропозицій щодо гармонізації двох податкових систем.

Інформацію про об'єднання податкових систем підтвердив і міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей, однак застеріг щодо термінів підготовки. "Сьогодні це виглядає, я б сказав, як політична мета. Робота над кодексом має провадитися протягом як мінімум кількох місяців, а то й років", - зауважив він.

Натомість речник глави РФ Дмитро Пєсков підготовку до синхронізації законодавств спростував. "Ні. До 1 грудня має бути узгоджена дорожня карта щодо інтеграції в рамках союзного договору", - пояснив він.

Раніше Путін злегка дорікнув російським ЗМІ за недоброзичливе висвітлення України. "Ми не повинні виставляти нашого сусіда і братський народ, без жодного перебільшення, в якомусь невигідному світлі, мова може йти тільки про політику чинної влади, але ніяк про країну, про народ", - пояснив російський лідер і додав, що російським телеканалам чогось бракує, якщо такі явища мають місце.

Відео Поглинання Білорусі: Кремль оголосив про початок економічної інтеграції країн

Об'єднання в союзну державу Білорусі та Росії. Країни вже заявили, що активно розробляють так звану програму економічної інтеграції. І початися вона може цієї зими. Власне, договір про створення союзу держав Москва і Мінськ підписали ще 20 років тому. От тільки тоді Лукашенко аж ніяк не очікував, що на зміну Єльцину йому доведеться мати справу з Путіним. Тільки-но той прийшов до влади, білоруський очільник намагався дати задній хід. Утім, Кремль зі своїх лещат так просто не відпускає.  

Поглинання Білорусі: Кремль оголосив про початок економічної інтеграції країн

Залиште свій коментар

Вибір редакції