Путін досі не визначився щодо своєї участі в президентських виборах у РФ 2018 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Путін розповів, коли у РФ мають бути оголошені виборчі кампанії.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що досі не вирішив, чи буде він балотуватися на черговий, тобто четвертий, президентський термін.

Про це повідомляє Reuters.

"Ні, я ще не тільки не вирішив, проти кого я буду балотуватися. Я не вирішив, чи буду я балотуватися взагалі ", - сказав Путін, відповідаючи на запитання, проти кого він буде балотуватися на запланованих на березень 2018 року президентських виборах.

Він також розповів, коли у РФ мають бути оголошені виборчі кампанії.

"Згідно із законом у нас в кінці листопада - на початку грудня по-моєму повинні бути оголошені президентські виборчі кампанії. Ось, думаю, до цього часу основні претенденти про це скажуть, публічно оголосять і оприлюднять свої передвиборчі програми ", - сказав президент РФ.

Раніше повідомлялося, що в Росії не відкидають висунення Володимира Путіна в президенти РФ. Найбільш вірогідний сценарій участі Путіна в президентських перегонах - це самовисування. Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін підписав поправки до закону про вибори президента і переніс їх на річницю анексії Криму. Згідно з документом виборців будуть включати в списки для голосування за місцем перебування на підставі заяви, а відкріпні посвідчення скасовуються на виборах всіх рівнів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції