Путін готується до виборів: одіозному пропагандисту доручили робити фільм про господаря Кремля

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він ще жодного разу не підтверджував плани брати участь у виборах, проте співрозмовники журналістів у Кремлі не мають сумнівів у цьому.

В Росії перед виборами президента вийде фільм за участю глави держави Володимира Путіна. Про це повідомляє телеканал "Дождь" з посиланням на свої джерела в компанії-виробнику і Кремлі.

Зніманнями займається компанія режисера Саїд Медведєвої - "Майстерня", а говорити з главою держави буде одіозний телеведучий Володимир Соловйов, який веде пропагандистські передачі.

Знімальна група знімає президента РФ в роботі, в тому числі в поїздках. У фільмі буде багато прямої мови Путіна. Знімання триватимуть ще довго, скільки саме, співрозмовники не можуть відповісти. При цьому вони визнають, що кіно має вийти не зараз, воно готується до виборів президента (відбудуться у березні 2018 року). Фільм покаже один з федеральних каналів, найімовірніше, "Россия".

Відео В Мережі активно обговорюють візит Путіна до храму з таємничою незнайомкою

Медведєва і Соловйов раніше вже робили стрічку про Путіна — під назвою "Президент". Вона вийшла 2015 рока і була присвячена 15-річчю перебування Володимира Путіна у владі. "Разом зі своїм лідером піднімалася і Росія. Який шлях пройшла наша країна за останні 15 років?" — йшлося в анотації до того фільму.

Раніше в червні вийшов фільм про Путіна американського режисера Олівера Стоуна, він був призначений для американської аудиторії. Також його показали в ефірі російського телебачення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції