Путін хоче, щоб Захід забув про анексію Криму – Die Welt

Оглядач видання проаналізував вчорашню промову президента Росії в Ялті.

Президент Росії Володимир Путін, схоже, хоче, щоб Захід забув про анексію Криму і почав працювати з ним так, як це було раніше.

Про це пише на сторінках німецького видання Die Welt Юлія Смирнова. Від Путіна в Криму чекали програмної промови, в якій би він сказав, чи буде Росія далі підтримувати бойовиків на Сході України, чи відвернеться Москва від Заходу остаточно, і якщо так, то в якому напрямку буде розвиватися.

"Але він не захотів чи не зміг дати відповіді на всі ці питання, оскільки кожен варіант має для нього певні ризики", - йдеться в статті.

Замість цього Путін заявив, що Україна "занурилася в кривавий хаос" війни, пообіцяв, що Росія зробить все, аби зупинити конфлікт, розповів про розвиток інфраструктури в Криму, пообіцяв півострову 700 мільярдів рублів із федерального бюджету до 2020 року і окреме військове угруповання.

"Необхідно спокійно, достойно й ефективно облаштовувати свою країну, не відгороджуючись від зовнішнього світу, не розриваючи зв'язки з партнерами, але і не даючи поводитися з нами зі зневагою. Російське суспільство повинне консолідуватися і мобілізуватися, але не для війн", - цитує видання Путіна.

Оглядач газети зауважує, що президент Росії відмовився від "брязкання зброєю".

"Здається, Путін дуже хоче, щоб все поступово повернулося до попереднього русла, а Захід забув про анексію Криму", - йдеться в статті.

Президент Росії хоче зберегти свою владу, але якоїсь конкретної стратегії в нього немає. І про це свідчить його остання промова в Криму.

В Криму президент Росії Володимир Путін заявив, що ніякої анексії Криму не булоТакож сьогодні Путін пообіцяв Криму окрему групу військПутіну ввижається, що Україна занурилася в "кривавий хаос".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: