Путін після відставки уряду знайшов Медведєву місце заступника у владі

Дата публікації
Перегляди
3458
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Путін після відставки уряду знайшов Медведєву місце заступника у владі

Фото: Associated Press

Він планує ввести посаду заступника секретаря Ради безпеки РФ.

Президент Росії Володимир Путін планує ввести посаду заступника секретаря Ради безпеки РФ і запропонувати цю посаду Дмитра Медведєва.

"Дмитро Анатолійович завжди займався цими питаннями, і з точки зору підвищення нашої обороноздатності і безпеки. Я вважаю за можливе і просив його про це, щоб він займався у майбутньому питаннями саме цієї властивості, цієї категорії. Вважаю можливим і зроблю це найближчим часом - введу посаду заступника голови Ради безпеки", - цитує Путіна Интерфакс-Россия.

Зазначається, що Путін є головою Радбезу. До ради також входять 11 постійних членів, зокрема секретар ради (зараз це Микола Патрушев). Медведєв наразі є одним з постійних членів Радбезу Росії.

До цього уряд Росії ухвалив рішення подати у відставку. Його голова Дмитро Медведєв заявив, що вважає правильним таке рішення на тлі оголошених президентом пропозицій про зміну конституції. На думку Медвєдева, зміни можуть внести суттєві зміни не лише в низку статей конституції, але й у баланс усіх гілок російської влади.

"У цьому контексті очевидно, що ми, як уряд РФ повинні надати президенту нашої країни можливість ухвалювати всі необхідні рішення і в цих умовах, я вважаю, що було правильним відповідно до статті 117 Конституції РФ уряд Російської Федерації в нинішньому складі подав у відставку", -  прокоментував Медведєв.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3458
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація