Путін і Берлусконі збираються купити один острів на двох

Британська преса ілюструє близькі стосунки російського та італійського прем'єра прикладом: нібито вони хочуть придбати спільний острів.

Російський прем'єр Володимир Путін та прем'єр Італії Сильвіо Берлусконі вирішили спільно купити острів, стверджує британська газета The Daily Telegraph з посиланням на джерела в Кремлі.

Деталей такої покупки видання не розкриває, факт вказано у статті, присвяченій газовим відносинам між Росією та ЄС. Спільна покупка острова, на думку журналістів, демонструє міцні та близькі стосунки між Путіним та Берлусконі.

Раніше Берлусконі неодноразово підтримував Росію в планах будівництва газогонів до Європи і обіцяв посприяти скасуванню візового режиму між РФ і ЄС. Також він заявляв, що зіграв украй важливу роль у врегулюванні газової суперечки Росії та України.

А елітна повія Патріція Д'Аддаріо, яка розповіла про ніч кохання з Берлусконі та цим самим спровокувала великий секс-скандал у Італії, заявила, що Берлусконі їй нібито розповідав, як помирив Путіна із Бушем.

"Берлусконі говорив, що лише завдяки йому у стосунках між Путіним і Бушем панує лад. Він всемогутній. Він матадор", - казала Д'Аддаріо.

Сильвіо Берлусконі і Володимир Путін неодноразово публічно називали себе друзями, а італійський прем'єр визнавав заслуги Путіна і вставав на бік Росії в різних конфліктах.

Читайте також:

Берлусконі провів ніч з повією в "путінському" ліжку

Берлусконі зізнався, що це він завершив "газову війну"

Італійська повія розповіла, як Берлусконі помирив Буша з Путіним

Путін став іконою світової гей-спільноти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: