Путін і Буш поговорять про ПРО

Генсек НАТО заявив, що президенти Росії і США обговорять на майбутній зустрічі 1-2 липня проблеми розміщення ПРО в Європі.

Путін і Буш поговорять про ПРО
Генсек НАТО Яап де Хооп Схеффер. (Фото: nato.int)
Генсек НАТО Яап де Хооп Схеффер заявляє, що президенти Росії і США обговорять на майбутній зустрічі 1-2 липня проблеми розміщення ПРО в Європі.

"Найважливіше, щоб Росія і США продовжували обговорювати ці питання", - сказав генсек, який бере участь у Петербурзі в заходах, присвячених роковинам взаємин Росії і НАТО. Схеффер сказав, що, за його інформацією, в ході майбутньої зустрічі президентів Росії і США цей діалог продовжиться.

Зустріч Путіна і Буша пройде 1-2 липня в сімейному маєтку Буша в Кеннебанкпорті (штат Мен, США). Відповідаючи на питання журналістів, чи можливе розміщення американською ПРО на території РФ, генсек НАТО заявив: "Я не в курсі того, що ведеться обговорення розміщення цих комплексів на території РФ".

Він додав, що йому відомо тільки про переговори США з Чехією і Польщею по цих питаннях. "Все, що торкається ПРО, повинно обговорюватися в атмосфері гласності і прозорості. НАТО і Росія провели велику роботу співпраці по системі ПРО ТВД, треба її продовжувати, а також зберігати дух відвертості і прозорості", - сказав генсек НАТО Яап де Хооп Схеффер.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: