Путін і Сі Цзіньпін чекають на "мирні переговори" до кінця року: Орбан знову зробив провокативну заяву

Дата публікації
Перегляди
1916
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Путін і Сі Цзіньпін чекають на "мирні переговори" до кінця року: Орбан знову зробив провокативну заяву

Віктор Орбан і Володимир Путін / Фото: Associated Press

В листі до лідерів ЄС Орбан наполягає на "мирних ініціативах".

Премʼєр-міністр Угорщини Віктор Орбан написав листа до президента Європейської ради Шарля Мішеля та інших лідерів ЄС, у якому він запевняє, що Володимир Путін і лідер Китаю Сі Цзіньпін нібито чекають на "мирні переговори" до кінця поточного року.

Про це пише видання El Pais, посилаючись на конфіденційний звіт угорського політика, до якого має доступ.

В листі Орбан наполягає на "мирних ініціативах", бо, за його словами, наступні два місяці події на фронті в Україні будуть "драматичнішими, ніж будь-коли".

"Виходячи з моїх розмов, я вважаю, що зараз є більше шансів, що всі можливі пропозиції щодо припинення вогню і дорожньої карти для мирних переговорів будуть позитивно сприйняті", - стверджує він у документах до ЄС.

Орбан вважає, що Європа не має чекати на Америку, бо та зайнята виборчими процесами. Тому "не можемо очікувати, що найближчими місяцями вони висунуть якусь подібну пропозицію. Ми повинні вважати, що припинення вогню відповідає духу європейської стратегічної автономії".

Щодо свого візиту до Пекіна, то Орбан заявиви, що "Сі бачить політику Китаю як політику миру, в той час, як політика США і Європи - це політика війни, в якій Європа автоматично дотримується американської лінії".

Щодо мирної формули, то Орбан зазначає, що Путін розглядає "актуальною" лише ту пропозицію, яка була покладена на стіл навесні 2022 року.

Підсумувавши свій вояж до Китаю та Росії, він заявив, що Путін і Сі Цзіньпін припускають, що нові мирні переговори між Росією та Україною відбудуться до кінця року.

Нагадаємо, в Єврокомісії відреагували на "мирні ініціативи" Віктора Орбана.

Орбан продовжує «миротворче турне» зустріччю із Сі Цзіньпіном в Китаї

Орбан продовжує «миротворче турне» зустріччю із Сі Цзіньпіном в Китаї

Читайте провідні новини дня:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація