Путін із дружиною взяв участь у перепису населення

Переписувачка задавала Путіну і його дружині питання, які занесла потім у реєстр всеросійського перепису населення.

Голова уряду Росії Володимир Путін разом із дружиною пройшов всеросійський перепис населення.

16 жовтня увечері до підмосковної резиденції Путіна прибула переписувачка - дівчина у блакитному шалику і з портфелем у руці. Представившись Євгенією Александровою, вона запропонувала Володимиру і Людмилі Путіним взяти участь у всеросійському перепису населення, повідомили у прес-службі Прем'єр-міністра РФ.

"Перепис проводиться за станом обліку населення на 00:00 14 жовтня, тому всі питання я буду задавати щодо цієї дати", - попередила переписувачка, попросивши спочатку прем'єра і його дружину назвати повні паспортні дані.

Одне з питань: "Станом на 14 жовтня Ви перебували у приміщенні, а якщо відсутні - з якої причини і де?" змусив Путіна замислитися. "Так, я в Сочі був, працював, зустрічався із членами Міжнародного олімпійського комітету", - відповів глава уряду.

Під час детального опитування Путін розповів, що народився 7 жовтня 1952 року, виповнилося йому повних 58 років, місце народження - місто Ленінград. "Одружений, громадянин РФ, росіянин", - продовжував він відповідати на запитання. "Назвіть джерела засобів існування", - трохи зніяковівши, запитала Євгенія. "Трудова діяльність, інших джерел у мене немає", - відповів прем'єр.

Потім Євгенія звернулася з тими ж питаннями до його дружини. Людмила Олександрівна розповіла, що народилася 6 січня 1958 року, заміжня, має російське громадянство, за національністю росіянка, освіта вища. На запитання "Якими мовами володієте?" перерахувала: "Німецькою, іспанською, французькою".

Завершивши свою роботу, переписувачка подякувала прем'єру і його дружині за участь у Всеросійському перепису населення та вручила їм по пам'ятній стрічці.

Чи проходили перепис дві доньки Путіна, які є повністю закритими для ЗМІ персонами, невідомо.

Читайте також:

Радник Обами: головне завдання США - ліквідувати Путіна-політика

У Москві дозволили протестувати проти Путіна

Путін: Україна зацікавлена в ЄЕП і Митному союзі

ВідеоПутін із дружиною взяв участь у перепису населення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: