Путін кличе Буша порибалити

Президент Росії Володимир Путін запропонував своєму американському колезі Джорджеві Бушу самому вирішити, де їм разом порибалити в Росії.

Президент Росії Володимир Путін запропонував своєму американському колезі Джорджеві Бушу самому вирішити, де їм разом порибалити в Росії. Він запросив президента США на рибалку під час зустрічі на саміті АТЕС в Сіднеї 7 вересня.

У понеділок у бесіді з журналістами в Абу-Дабі, де голова російської держави перебуває з візитом, Путін сказав: "У нас добрі дружні відносини. Я з задоволенням проводжу з ним вільний час. Що стосується місця і часу (рибалки) - вибір за ним".

Путін зауважив, що місць для рибалки в Росії багато - це Байкал, Сибір, північ європейської частини Росії. "Там красиво. Джордж Буш любить рибалку і, я гадаю, він матиме задоволення", - сказав президент РФ.

”Якби такі контакти не приносили мені задоволення, я б не робив таких пропозицій", - додав він.

На початку липня Путін відвідав маєток Бушей у Кеннебанкпорті (штат Мен, США). На морській рибалці в компанії батька й сина Бушей рибу - морського окуня завдовжки близько 45 сантиметрів - зловив тільки президент Росії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: