Путін ледь не розплакався в ефірі під час "Прямої лінії"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президента РФ запитали, чи буває йому соромно.

Президент Росії Володимир Путін 20 червня наприкінці "Прямої лінії" ледве не заплакав, відповідаючи на запитання, чи буває йому соромно.

Російський президент розповів історію про записку, яку йому на початку 2000-х передала жінка похилого віку, впавши на коліна.

В результаті лист нібито загубили помічники, а Путін його так і не прочитав. Згадуючи цю історію, президент РФ майже розплакався. За його словами, йому досі соромно через цей випадок. На відео помітно, як в нього тремтять губи.

"Я сказав, що подивлюся. Забрав, віддав помічникам. І її загубили. Ніколи цього не забуду. Мені досі соромно, - сказав президент РФ. - Напевно там було щось про допомогу синові, який сидить у в'язниці, або щось подібне. Але її загубили".

Нагадаємо, 20 червня в президент Росії Володимир Путін відповідав на запитання в прямому ефірі під час програми "Пряма лінія". Деякі запитання стосувалися України. Зокрема, Путін розповів, що Медведчук "хотів домовитися про звільнення українських моряків", та прокоментував своє ставлення до президента України Володимира Зеленського.

Залиште свій коментар

Вибір редакції