Путін лідирує у рейтингу "Ганьба Росії"

Путін лідирує в проекті "Ганьба Росії", набравши станом на вечір 13 січня 2325 голосів.

Прем'єр-міністр і другий президент Росії Володимир Путін лідирує в проекті "Ганьба Росії", набравши станом на вечір 13 січня 2325 голосів.

Друге місце в цьому рейтингу займає перший президент Росії Борис Єльцин, що одержав 1218 голосів. Трійку лідерів замикає колишній голова правління РАО "ЕЕС Росії" Анатолій Чубайс, за якого віддано 661 голосів. Всього оброблено більше 10 тис. голосів.

Ідея антирейтингу "Ганьба Росії" запозичена у творців проекту "Ім'я Росії", метою якого було визначити особу - символ нації. Підсумки конкурсу визначило Інтернет-голосування. Символом нації був оголошений староруський князь Олександр Невський, що набрав майже 530 тис. голосів, на другому місці виявився ініціатор аграрної реформи Петро Столипін, що займав в 1906-1911 роках пост прем'єр-міністра. Він набрав майже 524 тис. голосів. Третє місце зайняв радянський лідер Йосип Сталін, за якого було віддано близько 519 тис. голосів. Проект "Ім'я Росії" стартував в кінці травня 2008 року. Було оброблено 44,5 млн. голосів, повідомляється на сайті проекту.

Сайт проекту "Ганьба Росії" - badnameofrussia.ru. - є альтернативним голосуванням з метою визначити, хто "є найбільшою ганьбою" і "заслужив загальну нелюбов", заявляють його організатори, які на сайті не вказані.

На сайті "Ганьба Росії" наразі представлено 92 кандидати, за яких можуть проголосувати відвідувачі. Деякі з них ще не пройшли модерацію. Як пишуть організатори проекту, будь-який охочий може також додати "свого" кандидата.

У списку кандидатів присутні Дмитро Мєдвєдєв і Михайло Горбачов, Володимир Ленін і Лев Троцький, Микола II і Петро III. Серед кандидатів вказані Ксенія Собчак і Сергій Звєрєв. У список включені також переможці проекту "Ім'я Росії".

Як і на сайті "Ім'я Росії", про кандидатів наведені біографічні відомості. Якщо в проекті, що завершився, була представлена біографія великих і видатних людей, то на сайті "Ганьба Росії" разом з "класичною" біографією у більшості кандидатів присутні і такі характеристики, як "псевдовчитель" - у Льва Толстого, "отруйник" дитинства і життя мільйонів дітей - у Аркадія Гайдара, "сталінський стукач" - у Павла Морозова. 

Читайте також:

"Іменем Росії" став Олександр Невський

Медвєдєв сплачує за Путіна рахунки у кав'ярні

Путін починає холодну війну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: