Путін - лице "Єдиної Росії"

Президент Росії Володимир Путін дозволив правлячій партії "Єдина Росія" використання свого образу в передвиборній кампанії.

Президент Росії Володимир Путін дозволив партії "Єдина Росія" використання свого образу в передвиборній кампанії, пише у четвер 27 вересня газета "Відомості" з посиланням на джерело у виконавчому комітеті партії.

Джерело видання в адміністрації президента підтвердило цю інформацію, повідомивши, що президент вже дав доручення підготувати офіційний письмовий дозвіл. Також кремлівські джерела "Відомостей" повідомили, що Путін має намір відвідати передвиборний з'їзд "Єдиної Росії", який відбудеться в Москві 1-2 жовтня.

Член виборчого штабу "Єдиної Росії" розповів "Відомостям", що партія представила в адміністрацію президента зразки агітаційних матеріалів, в яких використовується образ Путіна. Зокрема, представлений макет буклета з декількома фотографіями Путіна і з цитатами з його виступів. Зокрема, наводяться слова президента, сказані ним на великій прес-конференції 1 лютого 2007 року: "Я взяв найпрямішу участь в створенні "Єдиної Росії", [...] допоміг її створенню і допоміг формуванню".

Крім того, передвиборний штаб єдіноросів готує бігборди та агітаційні відеоролики, головним героєм яких буде Путін.

"Відомості" відзначають, що раніше використовування образу Путіна для передвиборної агітації було дозволене Валентині Матвієнко, коли вона у вересні 2003 року боролася за пост губернатора Санкт-Петербурга, Муртазі Рахимову на виборах президента Башкирії в жовтні 2003 року і Сергію Миронову на виборах в законодавчі збори Липецької області в серпні 2006 року (на тих виборах Миронов очолював список своєї партії "Справедлива Росія").

Нагадаємо, агітація президента України Віктора Ющенка за блок "Наша Україна - Народна Самооборона" оцінюється в країні неоднозначно. Це призвело також до заборони президенту Центральною виборчою комісією підтримувати блок.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: