Путін міг "прикрасити" характеристики своєї гіперзвукової зброї – генерал США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американці сумніваються, що розробки росіян аж такі успішні, як про це повідомляють на офіційному рівні.

Росія розробляє нові ракети, здатні надзвичайно швидко завдавати ядерних ударів, однак успіхи цих технологій поки що виглядають сумнівними. Про це заявив генерал армії США Тод Волтерс, повідомляє РБК-Україна.

"Публічні заяви президента Путіна про розробку нових засобів доставки ядерної зброї виглядають правдиво, однак не виключено, що опис їх можливостей і термінів прикрашені", - зазначив він. При цьому американець звернув увагу на більш нагальну проблему – ситуацію в Чорному та Середземному морях. "Російські дії в Чорному морі і східному Середземномор'ї становлять виклик перед операціями США і союзників, а також загрожують свободі мореплавання", - зауважив Волтерс.

Раніше повідомлялося, що Волтерс став новим головнокомандувачем сил Північноатлантичного альянсу у Європі. Він замінить на цій посаді іншого американського офіцера Кертіса Скапаротті. Відповідне рішення було схвалене Радою Альянсу, але ще потребує підтвердження Сенатом. Лише після цієї процедури Волтерс зможе приступити до виконання своїх нових обов’язків.

ВідеоРосійські ядерні боєголовки знову загрожують Європі - НАТО

Російські ядерні боєголовки знову загрожують Європі, кажуть в НАТО. А Москва і Вашингтон на порозі нової гонки озброєнь - про це вже попереджають експерти. В Брюссель злітаються міністри оборони країн НАТО - обговорити, як жити в світі і де буде багато російських ракет. 

Російські ядерні боєголовки знову загрожують Європі - НАТО

Залиште свій коментар

Вибір редакції