Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін може помилувати Сенцова й без звернення самого політв'язня - Геращенко

Вона також обурилася через зрив відвідування українців в РФ омбудсменом.

Путін може помилувати політичного в'язня Кремля, українця Олега Сенцова й без звернення самого бранця.

Про це повідомила заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

Таким чином вона прокоментувала слова спікера Кремля Дмитра Пєскова, який наголосив, що Сенцов має самостійно звернутися до президента Росії щодо помилування.

"В той же час, маю нагадати, що для помилування Н. Савченко до Путіна формально звернулися родичі загиблих російських журналістів, й він помилував, не вимагали звернення самої Савченко. А чому б самому Пєскову чи омбудсвумен Москальковій не звернутися до Путіна з проханням про помилування Сенцова? Чому Надію можна було помилувати без особистого звернення, а Олега - ні", - пише Геращенко.

Вона також висловила обурення через блокування російською стороною відвідання українських політв'язнів уповноваженою ВР з прав людини Людмилою Денісовою. Геращенко порівняла це з неодноразовим зривом обміну заручниками з ОРДЛО.

ВідеоАктори трьох театрів влаштували відкриті читання п’єси Олега Сенцова

В залі Одеського театру юного глядача читали твір ув’язненого Сенцова "Номери". Це своєрідна вистава, але у вільному форматі. Зазвичай після спроби режисери вирішують, чи ставити п’єсу на сцені. Цього разу – це позапланові читання, і їх показують спеціально на підтримку українського режисера. 

Актори трьох театрів влаштували відкриті читання п’єси Олега Сенцова

Нагадаємо, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков відповів на заклик відомих російських культурних діячів помилувати українського режисера та політв’язня Олега Сенцова. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції