Путін може стати прем'єром

Закон дозволяє Путіну очолити список "Єдиної Росії" на виборах у Держдуму, - повідомляє ЦВК РФ.

Закон дозволяє президенту РФ Володимиру Путіну очолити федеральний список "Єдиної Росії" на виборах у Держдуму, повідомили РІА "Новости" в Центральній виборчій комісії Росії.

"За чинним законодавством, президенту не заборонено висувати свою кандидатуру на будь-яких виборах, у тому числі й виборах депутатів Держдуми," - сказав член ЦВК Майя Грішина.

За її словами, згідно з законом, президент у цій ситуації може продовжувати виконувати свої повноваження. Крім того, законодавство не містить у цій частині будь-яких обмежень, наприклад, вимог піти у відпустку.

Раніше було повідомлено, що президент Росії Володимир Путін погодився очолити список "Єдиної Росії" на виборах у Держдуму. "Я зі вдячністю приймаю вашу пропозицію очолити список "Єдиної Росії"," - сказав Путін, виступаючи на 8-у з'їзді партії. Водночас, президент повідомив, що не хоче ставати партійним.

"Я хоча й був одним з ініціаторів створення "Єдиної Росії", але, як і переважна більшість громадян країни, є безпартійним, і цей статус я б міняти не хотів," - сказав Путін.

Голова організації бізнесу "ОПОРА России" Сергій Борисов запропонував президенту вступити в "Єдину Росію" та разом з Борисом Гризловим очолити партію.

Своєю чергою, ректор державного медичного університету академік Геннадій Котельников запропонував Путіну очолити федеральний список партії на майбутніх парламентських виборах.

Делегати з'їзду після цієї пропозиції встали та підтримали його аплодисментами.

Путін вважає цю пропозицію очолити уряд РФ 2008 року реальною в разі перемоги "Єдиної Росії" на виборах у Думу.

"Очолити уряд - це реалістична ідея, але про це поки рано думати. Для цього потрібні принаймні дві складові," - сказав Путін. За його словами, "Єдина Росія", в першу чергу, повинна перемогти на виборах.

"Президентом країни має бути вибрана порядна, дієздатна і ефективна людина," - роз'яснив Путін другу умову, зазначивши, що в парі з такою людиною він зможе працювати.

Президент заявив також, що "Єдина Росія" має забезпечити спадкоємність курсу.

"Про що потрібно та можна говорити вже сьогодні - це про те, що ваша партія може та повинна стати тим інструментом соціальної стабільності, забезпеченням дієздатності майбутнього парламенту, всієї влади, бути ініціатором розвитку, опорою виконавчої влади та виконання всіх намічених планів," - сказав Путін.

Рішення президента РФ Володимира Путіна очолити список єдиноросів на виборах пояснює, яким чином він залишиться у владі, вважає колишній прем'єр-міністр РФ, лідер Народно-демократичного союзу Михайло Касьянов.

У бесіді з російськими журналістами в прес-центрі Ради Європи у понеділок Касьянов сказав, що не здивований новиною про те, що список "Єдиної Росії" на майбутніх виборах до парламенту очолить Володимир Путін.

На думку, далі триватиме нинішня політична лінія.

Касьянов повідомив також, що не має наміру відмовлятися від висунення своєї кандидатури на майбутніх президентських виборах в березні майбутнього року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: