Путін на Селігері пообіцяв схуднути і похизувався навичками альпініста

На молодіжному форумі "Селігер-2011" Володимир Путін пообіцяв схуднути на півкілограма та без страхувального троса добрався до половини скелі і самостійно спустився назад.

Глава російського уряду Володимир Путін у понеділок, 1 серпня, на вертольоті прибув на молодіжний форум "Селігер-2011", де пообіцяв схуднути, забрався на скалодром, а також погодився освоїти тандем-велосипед.

Насамперед Путін відвідав майданчик зі стендом "Володимир Путін і здоровий спосіб життя". Там учасники форуму, які борються з надмірною вагою, запропонували прем'єру зважитися з ними на великих вагах. Разом з Путіним загальна вага хлопців становила більше 6 тонн. У відповідь на рішення учасників форуму скинути за рік в цілому тонну ваги Путін пообіцяв схуднути на півкілограма.

На одному зі стендів учасник "Селігера" продемонстрував главі уряду тандем-велосипед, зауваживши, що для прогулянки на ньому потрібна злагоджена карта. "З Дмитром Анатолійовичем під'їдемо, спробуємо", - пообіцяв Путін.

В одному місці табору прем'єр зупинився, щоб подивитися на альпініста, який піднімався на штучну скелю - альпіністський тренажер. Коли спортсмен спустився вниз, Путін вирішив теж спробувати свої сили. Керівник уряду без страхувального троса добрався до половини скелі і самостійно спустився назад.

Форум "Селігер-2011" проходить з 1 липня по 2 серпня в Тверській області. У роботі форуму беруть участь в цілому близько 20 тис. молодих людей з більш ніж 80 регіонів Росії і більше 80 країн світу.

Читайте також:

Шеф-кухар Кремля: Мєдвєдєв - це риба, а Путін - м'ясо

Норвезький терорист дуже поважає Путіна і Папу Римського

У Росії з'явилась дівоча "Армія Путіна", яка закликає "рвати за нього" (відео)

ВідеоПутін на Селігері пообіцяв схуднути і похизувався навичками альпініста

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: