Путін надав громадянство РФ українофобу і прихильнику Росії Анатолію Вассерману

Він відомий як учасник російських ТБ-шоу, іронічно і саркастично висміяний інтернет-користувачами.

Президент Росії Володимир Путін підписав указ про прийом в громадянство РФ Анатолія Вассермана. Про це йдеться в документі, текст якого розміщений на офіційному сайті Кремля.

Вассерман народився в 1952 році в Україні. Коментуючи це рішення, він заявив, що довгий час сподівався отримати громадянство Росії разом з усією Україною, і тепер лише трохи випередив інших жителів.

"Те, що я трохи випередив інших мешканців моєї малої батьківщини на цьому шляху, не завадить мені і надалі пояснювати, чому возз'єднання життєво необхідно для всіх росіян, і перш за все для українців", — заявив Вассерман "Російській службі новин".

Він також сказав, що тепер не має наміру користуватися громадянством України.

"Я отримав громадянство РФ з підстави, яка не вимагає обов'язкового відмови від іншого громадянства. Але, звісно, я громадянством України користуватися не буду. Тепер мені належить з'ясувати, яким саме чином офіційно оформити відмову від цього громадянства", — сказав Вассерман.

Вассерман народився в Одесі, відомий як учасник низки російських телевізійних інтелектуальних ігор ("Що? Де? Коли?", "Брейн-ринг", "Своя гра", "Ігри розуму", "Таксі").

Він також відомий як персонаж інтернет-фольклору під псевдонімом "Онотоле", широко поширені анекдоти про його жилетку з великою кількістю кишень, його бороду і високу ерудицію, жартівники порівнюють Вассермана з Чаком Норрісом, пише РБК.

Як відомо, СБУ порушила кримінальне провадження щодо Анатолія Вассермана, який проживає в Росії, через підозру у сепаратизмі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: