Путін нагородив нового мера Москви медаллю Столипіна

Не пройшло і кількох годин після затвердження Сергія Собяніна новим мером Москви, а Володимир Путін вже вручив йому урядову нагороду.

Колишній віце-прем'єр Росії, нині мер Москви Сергій Собянін отримав урядову нагороду з рук російського прем'єра Володимира Путіна.

Путін вручив Собяніну медаль Столипіна I ступеня і зазначив, що розраховує на таку ж енергійну та результативну роботу свого колишнього заступника на новій посаді.

Москвичі не пошкодують про цей вибір, пообіцяв Путін. За його словами, за 2,5 роки роботи в уряді Собяніну вдалося вибудувати ритмічну роботу апарату кабінету міністрів, зокрема, він організував низку проектів, пов'язаних з модернізацією економіки та зняттям адміністративних бар'єрів для бізнесу.

Зі свого боку, Собянін подякував Путіну та уряду за підтримку і заявив, що сподівається на допомогу і надалі. Він зазначив, що жоден великий проект у Москві не запускається без співпраці з профільними міністерствами та відомствами.

Собянін заявив, що спільна робота з Путіним - це "та школа, яка не забувається ніколи".

Новий градоначальник підкреслив, що, навіть не входячи до складу федерального уряду, він сподівається залишитися "членом вашої великої команди".

Нагадаємо, 21 жовтня Московська міськдума проголосувала за затвердження Сергія Собяніна на посаді мера Москви. Кандидатуру Собяніна вніс президент Росії Дмитро Мєдвєдєв.

Колишній мер Москви Юрій Лужков, який керував російською столицею більше 18 років, був звільнений 28 вересня в зв'язку з "втратою довіри" глави держави.

Читайте також:

Новий мер Москви кличе заробітчан

Новим мером Москви обрано "справжнього сибіряка" Сергія Собяніна

Юрій Лужков назвав путінську партію "служницею"

Ходорковський передбачив швидкий крах путінської системи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: