Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Путін нам не цар". Навальний закликав росіян вийти на вулиці перед інавгурацією президента

Опозиціонер запевнив, якщо люди залишатимуться вдома, то поступово "перетворяться на кріпаків".

Російський опозиціонер Олексій Навальний закликав людей вийти на мітинги 5 травня - перед інавгурацією президента РФ Володимира Путіна.

Відповідне звернення із назвою "Путін нам не цар. 5 травня виходимо на вулиці" політик оприлюднив на своєму YouTube-каналі.

"Перший крок - давайте вийдемо на вулиці міст 5 травня на марші за право бути громадянами своєї країни. Якщо ми непомітні, то треба встати, вийти і помахати рукою. 5 травня - вихідний день. Ми подамо заявки в багатьох містах і сподіваємося, що знайдуться люди, готові зробити це без нас там, де немає наших штабів", - наголосив він.

Серед вимог, які збираються озвучити демонстранти, Навальний назвав боротьбу з корупцією, бідністю та нерівністю.

"Ми не давали згоди блокувати Telegram. Це не відповідає національним інтересам в нашому розумінні. У нас позитивний порядок: залишити інтернет в спокої, розпустити Роскомнадзор, перестати садити людей за лайки і репости. Тоді IT-сфера буде приносити багато грошей в економіку і кишені громадян", - додав опозиціонер.

Окремо Навальний згадав про "цензуру і темнолюбство" у ЗМІ.

"Насправді це кошти пропаганди. Треба вийти на вулиці і сказати, що мільйони не хочуть годувати цю пропаганду. Якщо будемо залишатися вдома, то самі себе поступово перетворимо на кріпаків", - резюмував він.

Нагадаємо, на президентських виборах у Росії, які відбулися 18 березня 2018 року, вчергове переміг Володимир Путін. Наразі точна дата інавгурації президента РФ невідома. За законом вона повинна відбутися не раніше, ніж на 30-й день після оголошення офіційних підсумків виборів ЦВК.

Після офіційного вступу на посаду новообраний президент РФ планує провести чергову "пряму лінію" з громадянами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції