Путін назвав одіозного Трампа абсолютним лідером президентської гонки в США

Російський лідер вважає його талановитою і яскравою людиною.

Президент Росії Володимир Путін вітає заяву кандидата у президенти США Дональда Трампа про готовність до більш глибокого рівня відносин з Росією в разі його перемоги.

"Він говорить, що хоче перейти до іншого більш щільного рівню відносин. Хіба ми можемо це не вітати? Звичайно, ми це вітаємо", - цитує Путіна ТАСС.

"Не наша справа визначати його (Трампа) переваги, але він абсолютний лідер президентської гонки", - сказав Путін. "Він яскрава людина, талановита, поза сумнівами", - сказав Путін.

При цьому російський лідер вважав за краще не давати оцінку тим заявам, які Трамп використовує для підвищення популярності під час передвиборної кампанії в США.

За словами Путіна, все що стосується внутрішньополітичних речей - його мовних зворотів, які він використовує для "підвищення своєї популярності", то це не стосується РФ. "Це не наша справа - оцінювати його цю роботу", - сказав президент РФ.

Претендент на пост президента США Дональд Трамп відомий своїми різкими висловлюваннями. Зокрема, він виступив за "загальну і повну заборону" на в'їзд до США мусульман. Опитування виявили ненависть послідовників ісламу до американців, стверджується в заяві політика. Це почуття "поза межами розуміння", але воно загрожує зростанням терористичних атак, вважає Трамп.

Також він запропонував "серйозно обміркувати" закриття мечетей в країні в рамках заходів, які повинні бути вжиті у відповідь на теракти в Парижі.

ВідеоПутін оцінив кандидата в президенти США Дональда Трампа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: