Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін назвав отримання автокефалії Україною "руйнацією цивілізаційних цінностей"

Він також згадав про "націоналізм та русофобію".

Президент Росії Володимир Путін назвав "втручання в церковне життя" на пострадянському просторі руйнуванням цивілізаційних цінностей.

Про це він заявив на Всесвітньому російському народному соборі.

"Ми бачимо, які зусилля докладаються сьогодні, щоб переформатувати світ, зруйнувати цивілізаційні цінності і ті культурно-історичні простори, які складалися століттями. Мета - створити різного роду безликі протекторати, адже роз'єднаними народами, позбавленими національної пам'яті, зведеними до рівня васалів, простіше і зручніше управляти, використовувати як розмінну монету в своїх інтересах", - сказав він.

Згодом Путін додав, що на пострадянському просторі використовується "печерний націоналізм, русофобія і грубе втручання в церковне життя". Він назвав таку політику небезпечною. 

Також президент РФ зазначив, що вплив держав у світі залежить не лише від економічних досягнень, а й від "духовного потенціалу".

Нагадаємо, у Росії запровадили нову державну Концепцію міграційної політики, спрямованої на "захист співвітчизників" за кордоном та спрощення переселення росіян до РФ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції