Путін назвав померлого Кастро символом епохи та щирим другом Росії

Президент Росії висловив співчуття родині Фіделя Кастро.

Президент Росії Володимир Путін висловив співчуття народу та уряду Куби у зв'язку зі смертю лідера кубинської революції Фіделя Кастро.

Про це повідомляє прес-служба Кремля в суботу.

Очільник Росії назвав Кастро символом цілої епохи. Він написав, що завдяки кубинському революціонеру "вільна і незалежна Куба" стала "впливовим членом міжнародного товариства" та прикладом, що надихає, для багатьох країн та народів. Також Путін зазначив, що екс-лідер Куби зробив величезний внесок у розвиток кубинсько-російських відносин, назвавши кубинського лідера "щирим і надійним другом Росії".

"Висловлюю Вам і всьому кубинському народу найглибші співчуття у зв'язку з кончиною лідера кубинської революції, Вашого брата Фіделя Кастро. Ім'я цього видатного державного діяча по праву вважається символом цілої епохи в новітній світовій історії. Побудована їм і його соратниками вільна і незалежна Куба стала впливовим членом міжнародного співтовариства і послужила прикладом, що надихає, для багатьох країн і народів", - йдеться в телеграмі президента РФ.

"Цей сильний і мудрий чоловік завжди з упевненістю дивився в майбутнє. Він втілив в собі високі ідеали політика, громадянина і патріота, щиро переконаного в правоті справи, якій віддав усе своє життя. Пам'ять про нього назавжди залишиться в серцях громадян Росії", - написав Путін.

Президент РФ також побажав сім'ї Кастро "мужності і стійкості перед лицем цієї непоправної втрати".

Нагадаємо, у суботу, 26 листопада, у віці 90 років помер кубинський революціонер Фідель Кастро. У Маямі, своєю чергою, кубинська діаспора вийшла на вулиці відсвяткувати цю подію.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: