Путін назвав "порожніми балачками" розмови про те, що він керує країною

Путін не лізе в роботу Мєдвєдєва, оскільки вважає її якісною і виваженою. Але зізнався, що президент РФ радиться із ним.

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін вважає "балачками" розмови про те, що він продовжує керувати країною.

Під час спільного обіду на трасі Амур недалеко від Чити він сказав журналістам: "Це порожні балачки", що я продовжую бути керівником країни".

Путін пояснив, що займається внутрішніми проблемами.

"Мені набридло займатися зовнішньою політикою, при цьому треба розуміти, що зовнішня політика настільки міцна, як міцна внутрішня. Дмитро Анатолійович якісно робить свою роботу. Навіщо туди лізти? Це не хобі", - заявив російський прем'єр.

Глава уряду РФ також похвалив роботу Дмитра Мєдвєдєва, назвавши її виваженою і якісною.

"Я не бачу нічого такого, що викликало б якісь побоювання, тривогу. Президент все робить якісно, виважено. Все, що він робить у зовнішній політиці. Я можу зателефонувати йому, він - мені, ми можемо порадитись. Ми часто буваємо удвох, обговорюємо. Вирішуємо питання на Радбезі. Але рішення завжди залишаються за ним ", - продовжив Путін.

Що стосується поїздок за кордоном, то "коли обговорюються економічні питання, я здійснюю ці поїздки, але зовнішньою політикою займається президент", додав глава уряду.

Нагадаємо, у Росії Фонд "Громадська думка", "Левада-центр" і ВЦВГД, за даними на 1 серпня, зафіксували рекордне зниження рейтингів довіри до президента Дмитра Мєдвєдєва і прем'єра Володимира Путіна.

Читайте також:

Мєдвєдєв вказав Путіну на його місце: прем'єр займається економікою

Мєдвєдєв відмовився конкурувати з Путіним на виборах-2012

В Росії домовилися називати президентом лише Мєдвєдєва

The Times: у 2012 році Мєдвєдєв позбавиться Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: