Путін назвав свій головний недолік

Володимир Путін дав інтерв'ю американському агентству, в якому розповів про себе та майбутнє Росії.

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін дав розгорнене інтерв'ю американському агентству Bloomberg, в якому розміркував про майбутнє російської економіки, а також відповів на декілька неформальних питань, зокрема, - назвав свій головний недолік. На думку Путіна, це - довірливість.

Володимир Путін також розповів журналістам про найціннішу пораду, отриману ним в житті. Такою російський прем'єр вважає слова своєї матері Марії Путіної, яка свого часу сказала: "Нічого не проси, ні на що не скаржся".

Путін також розповів, що в даний час читає книгу "Історія держави Російського" Н.М. Карамзіна (який сам том - не уточнюється), а останнім фільмом, що дивився російський прем'єр, став "Олівер Твіст" Девіда Ліна.

"Серйозне кіно", - сказав Путін.

Коментуючи підсумки свого 8-річного президентства (Путін займав посаду голови держави два терміни підряд, з 2000 по 2004 і з 2004 по 2008 роки), прем'єр-міністр РФ заявив, що незгодний з оцінкою низки спостерігачів, що вважають його "винищувачем олігархів". Путін відзначив, що не має нічого проти мільярдерів, які заробили свої статки, не порушуючи закон.

Коли розмова зайшла про фінансову кризу, прем'єр-міністр сказав, що РФ переживе кризу і підкреслив, що влада не допустить різкої девальвації рубля. За словами Путіна, дії керівництва країни дозволили росіянам вирішити, в якому вигляді зберігати заощадження: "залишитися вірними рублю, поміняти їх на долари або євро. чи зробити щось ще, вкласти в нерухомість".

"Ми не поступаємо, як в деяких країнах, ми не обвалюємо національну валюту в один день", - додав прем'єр-міністр Росії.

Нагадаємо, Нацбанк Білорусі на початку 2009 року провів різку девальвацію білоруського рубля, який за один день знецінився майже на 20 відсотків. Це, у свою чергу, привело до різкого подорожчання товарів масового споживання. 

Читайте також:

Путін радий, що Обамі не до України

Рейтинг довіри до Путіна падає


Путін розповів Європі, про що домовився з Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: