Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін назвав "загальносвітовою практикою" таємні переговори оточення Трампа з представниками Кремля

Президент РФ переконує, що російський вплив у соцмережах на вибори в США був невеликим.

Президент Росії Володимир Путін вважає звичним явищем таємні переговори, коментуючи інформацію про переговори оточення тоді ще кандидата в президенти США Дональда Трампа з послом РФ у США.

Про це Путін сказав під час щорічної прес-конференції.

"Це все придумано людьми, які перебувають в опозиції до Трампа, щоб надати його роботі нелегітимний характер. Для мене це навіть дивно. Кажу вам абсолютно відверто. Це робиться начебто без розуміння того, що люди, які це роблять, завдають шкоди внутрішньополітичному стану країни, знекровлюють можливість обраного глави держави. Це означає, що вони просто без поваги ставляться до виборців, які за нього проголосували", - сказав Путін.

Він назвав звичним явищем переговори з кандидатами в президенти.

"Як ви взагалі собі уявляєте будь-який виборчий процес? Що потрібно взагалі заборонити будь-які контакти? Нашого посла звинувачували в тому, що він з кимось зустрічався. Це загальносвітова практика, коли дипломатичний представник, члени уряду зустрічаються з усіма кандидатами, з усіма командами. Обговорюють якісь питання, перспективи розвитку, хочуть зрозуміти, що будуть робити ті чи інші люди, якщо вони прийдуть до влади. Як на це реагувати? Чому це має набути якогось характеру шпигуноманії? Ви дивилися, як йшли розслідування щодо соціальних мереж? Так там кампанія наших компаній вимірюється якимись сотими частками відсотка. У той же час американські компанії з реклами були представлені 100%, 200%, 300%", - виправдовується Путін.

Президент РФ також заявив, що упевнений в нормалізації відносин з Трампом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції