Путін не чекає на глобальну катастрофу від Brexit і заспокоює росіян

За його словами, російські ринки просядуть, але в середньостроковій перспективі обіцяє, що все відновиться.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що Brexit призведе до неминучих наслідків для Європи та Росії. За його словами, ці наслідки будуть "як зі знаком плюс, так і зі знаком мінус".

Про це він повідомив після саміту ШОС, передає РБК.

"По суті для Європи в цілому і для нас це буде мати наслідки. Якщо сама організація цього референдуму і наступні наявні сьогодні результати не що інше як самовпевненість і поверхневе ставлення до вирішення доленосних для своєї власної країни, так і для Європи в цілому з боку керівництва Великобританії, то наслідки носитимуть глобальний характер, вони будуть і зі знаком плюс, зі знаком мінус", - сказав він.

За його словами, російські ринки просядуть, але в середньостроковій перспективі все відновиться.

"Чого там буде більше - плюсів чи мінусів - покаже життя, покаже практика", - сказав президент РФ.

Путін також прокоментував заяву прем'єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона, про те, що РФ зацікавлена в виході Британії з Євросоюзу.

За його словами, ця інформація не має і не мала під собою жодних підстав, це спроба впливу на думку людей у власній країні, передає слова Володимира Путіна РИА-Новости.

"Заяви прем'єра Великобританії пана Кемерона до цього плебісциту, до цього референдуму, в якому він озвучував позицію Росії, не мають під собою жодних підстав і не мали під собою жодних підстав. Я вважаю, що це не що інше як некоректна спроба вплинути на громадську думку у власній країні. Як ми бачимо, навіть це не мало потрібного результату.... А тим більше після голосування заявляти про якусь позицію Росії, на мій погляд, ніхто не має права. Це не що інше як вияв низького рівня політичної культури", - заявив Путін.

Нагадаємо, 24 червня стали відомі підсумки референдуму у Великобританії. Згідно з ним, жителі Великобританії проголосували за вихід із ЄС.

Як свідчать остаточні результати, опубліковані за підсумками обробки бюлетенів з усіх 382 виборчих дільниць, 51,9% британців (17,41 млн осіб) проголосували за припинення членства Сполученого Королівства в ЄС, 48,1% (16,14 млн осіб) виступили за продовження євроінтеграції.

Невдовзі прем'єр-міністр Британії Девід Кемерон заявив, що йде у відставку. Він пояснив, що його рішення пов'язане з тим, що під час кампанії, попереднього референдуму, він підтримував пропозицію залишитися у складі Європейського союзу.

brexit

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: