Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Путін не цінує слабкості". У Німеччині закликали посилити санкції проти Росії

Ключовою проблемою німецький міністр оборони назвала "образ ворога", що необхідний Кремлю, але не Заходу.

Міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляєн закликала до жорсткішого курсу щодо Росії.

Про це вона заявила в інтерв'ю виданню Bild am Sonntag, пише DW.

За її словами, шляхом санкцій необхідно "наполягати на виконанні Росією даних в Мінську обіцянок" до тих пір, поки не відбудеться пом'якшення ситуації.

"Президент Путін не цінує слабкості", - вважає міністр.

ВідеоАмериканська Демократична партія подала в суд на режим Путіна і передвиборний штаб Трампа

А також - на проект "Вікілікс". Позивачі твердять - керівники передвиборного штабу президента США змовилися з Кремлем, щоби зашкодити кампанії Гілларі Клінтон і допомогти перемозі Трампа, для цього зорганізували комп'ютерний злам Демократичної партії. А поширили отриману інформацію за допомогою "Вікіліксу". 

Американська Демократична партія подала в суд на режим Путіна і передвиборний штаб Трампа

На думку фон дер Ляєн, поліпшенню відносин із РФ перешкоджає низка факторів: анексія Криму, причетність Росії до погіршення ситуації на сході України, руйнування сирійського Алеппо в результаті бомбардувань російської авіації і захист режиму Асада.

Ключовою проблемою міністр вважає "образ ворога", що необхідний Кремлю, але не Заходу. У подібній ситуації важливо зберегти готовність до діалогу з Москвою "з позиції єдності і сили", зауважила міністр.

"Євросоюзу також необхідно змінити механізм ухвалення рішень, зокрема, з питань зовнішньої політики. Зараз для ухвалення рішення потрібно схвалення всіх 28 членів ЄС. Однак ситуація у світі іноді вимагає швидкої реакції, тому треба ставити питання про можливість прийняття Євросоюзом рішень простою більшістю", - вважає фон дер Ляєн.

Раніше фон дер Ляєн заявляла, що не бачить у президенті РФ Володимирі Путіні партнера для країн Заходу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції