Путін не очолить Союзну державу

Росія та Білорусь спростовують повідомлення про головування Путіна в союзі цих держав.

Кремль спростував повідомлення ЗМІ про те, що президент Росії Володимир Путін після того, як залишить свою посаду, очолить Союзну державу РФ і Білорусі.

Джерела в Кремлі назвали цю інформацію "спекулятивними фантазіями", повідомляє російська служба BBC. 

"Безумовно, процес інтеграції Росії та Білорусі багатогранний і складний. І обидві сторони залучені в цей процес, але подібні повідомлення нічого, окрім подиву, не викликають", - сказали в кремлівській адміністрації. 

Здивування інформацією про те, що президенти Білорусі та Росії нібито планують підписати на засіданні Вищої держради Союзної держави конституційний акт, що передбачає розподіл повноважень у державі, висловили і в Білорусі, повідомляють "РИА Новости".  

"У Білорусі зі здивуванням сприйняли цю новину. І оскільки вона з'явилася в російських ЗМІ, то за коментарями необхідно звертатися до російської сторони. Цю інформацію ми спростовуємо", - сказав керівник прес-служби президента Білорусі Павло Легкий. 

У свою чергу, представництво постійного комітету Союзної держави в Мінську повідомило, що на порядку денному майбутнього засідання Вищої держради окреме питання про проект конституційного акту та хід його підготовки відсутнє. 

Як сказав глава представництва Анатолій Комісарчук, на засіданні планується розглянути 12 питань, головним з яких стане союзний бюджет-2008. Крім того, будуть підведені підсумки торговельно-економічної співпраці Білорусі та Росії за 2006-2007 роки. Також будуть розглянуті питання узгоджених дій у сфері зовнішньої політики, питання присудження премії Союзної держави в області літератури та мистецтва.
 
За словами Комісарчука, з порядку денного зняте питання про єдину валюту. 

Тим часом, секретар Союзної держави, який поки що не оформилася, Павло Бородін повідомив у п'ятницю, що на 14 грудня заплановане чергове засідання Вищої державної ради Союзу Росії та Білорусі.

Павло Бородін
Lenta.ru
Секретар Союзної держави РФ і Білорусі Павло Бородін.
На ньому буде розглянутий комплекс питань, пов'язаних зі створенням Союзної держави, сказав Бородін після зустрічі в Мінську з Олександром Лукашенком.

За словами Бородіна, до порядку денного включені 13 питань. Зокрема питання підписання конституційного акту Союзної держави, паливно-енергетичної співпраці, а також питання безогранічительной торгівлі продуктами харчування

Нагадаємо, радіостанція "Эхо Москвы" у п'ятницю з посиланням на джерела в оточенні президента Білорусі Олександра Лукашенка повідомила про те, що Володимир Путін стане президентом Союзної держави Росії та Білорусі після того, як залишить посаду президента Росії, а нинішній президент Білорусі Лукашенко очолить Союзний парламент.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: