Путін не згадав Порошенка та Зеленського у привітаннях президентів пострадянських держав з “Днем перемоги”

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Однак, згадав про український народ.

Президент Росії Володимир Путін привітав голів пострадянських країн з нагоди 74-ї річниці закінчення Другої світової війни, але не згадав чинного президента України Петра Порошенка та новообраного українського лідера Володимира Зеленського. Про привітання Путіна повідомила прес-служба Кремля.

Зазначається, що Путін направив вітання лідерам і громадянам Азербайджану, Вірменії, Республіки Білорусь, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, Абхазії, Південної Осетії, а також "народам Грузії і України".

За словами глави РФ, “в день цього великого свята ми з вдячністю згадуємо про небувалий героїзм наших співвітчизників, які відстояли свободу рідної землі та врятували світ від фашистської агресії".

"Ми вшановуємо героїв, які мужньо боролися із загарбниками на полі бою і самовіддано трудилися в тилу. Наш спільний обов'язок - свято берегти пам'ять про їхні подвиги і незліченні жертви, оточувати турботою і увагою ветеранів", - уточнив російський президент.

Нагадаємо, 29 квітня повідомлялося, що глави інших держав не прибудуть у Москву, щоб святкувати разом із президентом Росії Володимиром Путіни 74-річницю “Дня перемоги”.

Відео День перемоги чи День пам`яті: що насправді святкують 8 і 9 травня

День пам`яті та примирення відзначає сьогодні Україна. Саме сьогодні, 8 травня, перемогу над фашистською Німеччиною відзначає більшість країн світу. У нас роками формувалась інша традиція – святкувати День перемоги 9 травня. Чому виникло дві дати? Дивіться у сюжеті.

День перемоги чи День пам`яті: що насправді святкують 8 і 9 травня

Залиште свій коментар

Вибір редакції