Путін: нової війни на Північному Кавказі не буде

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін визнав, що на Кавказі бойовики "здатні на окремі теракти", але на війну немає ані сил, ані коштів.

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін вважає, що для виникнення нового збройного конфлікту на Північному Кавказі наразі немає жодних передумов.

"У сил, що намагаються нагнітати обстановку, немає ані сил, ані коштів, але головне, немає підтримки населення", - запевнив Путін.

При цьому він визнав, що деструктивні сили здатні на окремі теракти. "Вони сьогодні здатні на окремі теракти - це так, звичайно. Здатні стріляти з-за рогу, підривати щось", - пояснив він.

Путін зазначив, що те, що відбувається на Північному Кавказі, має більше "клановий" характер. "І підґрунтя там скоріше навіть у переділі власності. Сфер впливу", - заявив російський прем'єр, додавши, що деструктивні процеси в регіоні навряд чи "зашкалюють за небезпечну межу".

Нагадаємо, раніше Путін закликав бойовиків Північного Кавказу скласти зброю і почати жити мирно. "Я, коли знайомлюся з ... матеріалами кримінальних справ, мені іноді шкода навіть цих людей, які там ще бігають у лісі. Тому що це ж прояв неспроможності", зізнався тоді Путін.

Читайте також:

Путін назвав "порожніми балачками" розмови про те, що він керує країною

Путін закликав кавказьких бойовиків скласти зброю

Бурджанадзе: Путін чесно попереджав Саакашвілі, що буде війна

Новий міністр оборони Південної Осетії очікує нової війни з Грузією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: