Путін обіцяє, що в Росії зростуть тарифи на газ після президентських виборів

Російська влада вирішила відкласти підвищення тарифів на газ та електроенергію до закінчення президентських виборів.

Володимир Путін, Дмитро Мєдвєдєв
AFP
Кандидати в президенти Володимир Путін та Дмитро Медведєв
Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін оголосив, що тарифи на газ і електрику будуть підвищені з липня 2012 року, а не з січня, як передбачалося раніше.

Таким чином підвищення відбудеться вже після президентських виборів, призначених на березень. Тарифи на газ для споживачів зростуть до 15 відсотків, на електроенергію і тепло - на 6 відсотків.

Проте перший віце-прем'єр Ігор Шувалов запевнив, що рішення про перенесення на півроку ніяк не пов'язане з виборами. "Це не має ніякого стосунку до електорального циклу", - сказав Шувалов журналістам, відповідаючи на запитання, чи пов'язано рішення перенести початок циклу підвищення тарифів з 1 січня на 1 липня з обранням нового президента.

"Ми вже давно ставили питання про те, щоб перейти з 1 липня до ухвалення цих рішень. Це дійсно серйозно з погляду політики стримування інфляції, і таке рішення вже давно обговорюється", - сказала, у свою чергу, глава Мінекономрозвитку Ельвіра Набіулліна.

Як повідомлялось, Україна підготувала документи, необхідні для подання позову до міжнародного арбітражного суду щодо ситуації з Росією у газовій сфері.

Читайте також:

Посол Росії пов'язав газовий скандал з виборами

Позбутися залежності від російського газу можна за 50 млрд доларів

 Україна може здобути "газову" незалежність через 7 років

Азаров: Україна топитиме вугіллям, різко скоротивши використання російського газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: