Путін обіцяв Аббасу підтримку

Росія підтримуватиме главу Палестинської Автономії Махмуда Аббаса, а також готова надати Палестині гуманітарну та збройну допомогу.

Росія підтримуватиме главу Палестинської Автономії Махмуда Аббаса як законного лідера палестинського народу, заявив Володимир Путін.

"Хочу завірити, що підтримуватимемо вас, як законного лідера палестинського народу", - сказав Путін на зустрічі з Аббасом в Москві.

Махмуд Аббас
Архів
Лідер Палестинської Автономії Махмуд Аббас
Після зустрічі перший замглави МЗС РФ Андрій Денісов заявив журналістам, що Росія надасть гуманітарну допомогу Палестині, а також планує надати 50 бронетранспортерів для підтримки законності і порядку на Західному Березі річки Йордан.

За його словами, "обговорюються різні проекти, схеми надання гуманітарної допомоги по лінії МНС".

Крім того, за його словами, "йдеться про надання засобів, які могли б допомогти з підтримкою законності і правопорядку на західному березі річки Йордан".

Також замміністра повідомив, що російська влада понизила рівень переговорів з угруповуванням ХАМАС і поки не збирається зустрічатися з його керівництвом.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що лідери ХАМАС розглядають можливість візиту до Росії.

Це перший візит глави Палестини до Росії після червневих внутрішньопалестинських зіткнень, в результаті яких сектор Газа перейшов під контроль радикального руху ХАМАС.

Політичний розкол між провідними палестинськими організаціями ФАТХ і ХАМАС призвів до розвалу уряду національної єдності і фактичного двовладдя.

В результаті Західний берег річки Йордан знаходиться під юрисдикцією голови Палестинської Автономії Махмуда Аббаса і одержує фінансову допомогу від Заходу, а сектор Газа, контрольований ХАМАС, повністю ізольований і бойкотується адміністрацією Автономії, а також США і Ізраїлем.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: