Путін оцінив календарі з дівчатами: еротичні фото йому сподобалися більше, аніж політичні

Путіну більше подобаються оголені журналістки, які зізнаються йому в коханні, ніж їхні колеги-опозиціонерки у строгому одязі із провокаційними запитаннями.

Альтернативний календар для Путіна_2
liz-anderson.livejournal.com
Такі журналістки Путіну не подобаються
Прем'єр-міністр Володимир Путін оцінив подарунки від студенток журфаку МДУ ім. М.В. Ломоносова: і еротичний календар, і політичний. Як зазначив прес-секретар глави уряду Дмитро Пєсков, Путіну докладно розповіли про сюрпризи. Напівоголені студентки, які зізнаються йому в коханні, сподобалися прем'єру більше, аніж гострі питання дівчат у чорному.

"І ті, і інші дівчата займають активну життєву позицію. Головне, щоб це не позначалося на навчальному процесі і на успішності. Але перші дівчата (з еротичного календаря), звичайно, імпонують більше", - заявив прес-секретар прем'єра

.
Тим часом юристи підкреслюють, що автори першого проекту, який так сподобався Путіну, цілком могли б опинитися в суді за свою ідею. Вони не приховують, що мають намір заробити гроші на продажі календаря, а при цьому вони несанкціоновано використовували ім'я глави уряду. Втім, вкрай малоймовірно, що Путін вирішить подати на них до суду.

Зате ними може зайнятися комісія з етики журфаку МДУ. Про це заявила ректор факультету Олена Вартанова. Більшість політиків також засудило еротичну фотосесію у подарунок Путіну.
Однак є й такі політики, які підтримали ініціативних студенток.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр Володимир Путін відсвяткував напередодні, 7 жовтня, 58-й день народження. За день до цього, 6 жовтня, група студенток, абітурієнток і випускниць журфаку МДУ піднесла чолі уряду нескромний подарунок - еротичний календар. Поява цього календаря, та ще й вихід його 50-тисячним накладом, викликав неоднозначну реакцію. У підсумку наступного дня інші студентки журфаку МДУ зробили альтернативний подарунок. Дівчата сфотографувалися в чорних сукнях і плащах і з заклеєними скотчем ротами. Кожна з них адресувала Путіну провокаційне питання: "Свобода зібрань завжди і всюди?", "Коли звільнять Ходорковського?", "Хто вбив Політковську?", "Коли наступний теракт?" Такі питання Путіну чомусь не сподобалися.

Читайте також:

Студентки журфаку підготували Путіну календар з провокаційними питаннями

Декан МДУ висварила студенток за еротичний календар для Путіна

Студентки Московського університету оголилися для Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: