Перейти до змісту
Путін офіційно спростував свою участь у можливому "нормандському саміті" на початку червня

Раніше про домовленості щодо такої зустрічі розповідав Порошенко.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що не має заплановану у своєму робочому графіку участь у саміті в нормандському форматі під час святкувань 75-річчя висадки військ антигітлерівської коаліції у Нормандії на початку червня у Франції.

Про це він розповів журналістам 17 квітня, передає ТАСС.

"Мені про це нічого не відомо, з нами це ніхто не обговорював. У моєму робочому графіку цього немає", - заявив Путін.

Раніше відповідну інформацію також озвучив і його прес-секретар Дмитро Пєсков, який заявив, що поки планів відвідувати ці заходи у Путіна немає.

Нагадаємо, 16 квітня президент України Петро Порошенко заявив, що "на полях" святкових заходів на честь 75-річчя висадки військ антигітлерівської коаліції у Нормандії може відбутися саміт "нормандської четвірки" за участі лідерів Росії, Франції, Німеччини та України. Український президент зауважив, що має чітку програму досягнення миру та введення в зону конфлікту миротворців ООН.

Відео У Німеччині стартує зустріч так званої "нормандської трійки" без Путіна

Петро Порошенко зустрінеться сьогодні із президентом Франції і канцлером Німеччини. Найшвидше темою розмови буде узгодження спільної позиції для наступних переговорів із Путіним, оскільки останній рік перемовини у "нормандському форматі" фактично були заморожені і тепер можуть відновитися. 

У Німеччині стартує зустріч так званої "нормандської трійки" без Путіна

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин