Путін оголосив конкурс на ім'я для свого цуценяти

Російський прем'єр попросив інтернет-користувачів придумати ім'я для свого цуценяти, яке йому подарували у Болгарії. Свій варіант "клички" можна залишити на сайті Путіна.

Путін з цуценям_6
AFP
Путін оголисив конкурс на ім'я для свого цуценя
Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін пропонує взяти участь у виборі ім'я для цуцика, якого йому подарували під час візиту до Болгарії.

Нагадаємо, цуценя Путіну подарував його болгарський колега Бойко Борисов. Спочатку собаку звали Йорго, але потім було вирішено дати йому нове ім'я.

"Володимир Путін поки не придумав ім'я собаці. Проте, йому можуть допомогти підібрати для болгарської (каракачанської) вівчарки ім'я. Кожен бажаючий може надіслати свій варіант "чоловічого" ім'я для нової собаки прем'єра на його сайт", - йдеться в повідомленні на сайті російського прем'єра.

У повідомленні наголошується, що новий вихованець глави уряду пройшов короткочасний карантин і абсолютно здоровий. Поки він оселився в Ново-Огарьово.

Цуценя ще не познайомилося з іншим собакою прем'єра - чорним лабрадором Коні, якій вже 11 років. "Звичайно, дуже важливо, як вони побудують свої відносини", - відзначили в прес-службі прем'єр-міністра.

Як повідомлялося, цуценя каракачанскої собаки, яку розводять виключно на Балканському півострові, було подароване Путіну болгарським прем'єром у минулу суботу після їхніх переговорів у Софії.

Після прес-конференції Бойко Борисов повідомив, що подарував Путіну "болгарську вівчарку", а Путін продемонстрував її журналістам, взявши сонного цуценя на руки.

За повідомленнями болгарських ЗМІ, Йорго народився 29 серпня, тобто зараз йому 2,5 місяця.

Як повідомлялося, у червні жителі Санкт-Петербурга звернулися до Уповноваженої з прав дитини в Петербурзі Світлани Агапітової з проханням посприяти у встановленні в північній столиці пам'ятника собаці Путіна.

У 2007 році жителі Приморського району північної столиці вже писали звернення до художників і скульпторів Петербурга. Вони просили створити і встановити скульптуру Коні Полгрейв - собаки Путіна - з відповідним посланням Кращому другу президента-собаці Коні.

Читайте також:

Путіну подарували цуценя болгарської породи

Путін відвідав уроки фізики та праці

У Санкт-Петербурзі планують встановити пам'ятник собаці Путіна

Путін з автоматом став героєм популярного мультика

ВідеоПутін оголосив конкурс на ім'я для свого цуценяти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: