Путін оголосив у РФ вихідні через коронавірус і відклав голосування за "обнулення" його терміну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Принаймні тиждень росіяни сидітимуть вдома.

Президент Росії Володимир Путін записав звернення до громадян РФ через поширення нового коронавірусу і оголосив про вихідний тиждень.

За його словами, по сусідству із РФ розташовані країни, "серйозно уражені епідемією", а тому  повністю заблокувати її проникнення неможливо.

Відтермінувати Путін вирішив голосування за поправки до Конституцію РФ – так зване "обнулення" його президентського терміну. Воно мало відбутися 22 квітня.

"Ви знаєте, як серйозно, наскільки серйозно я до цього ставлюся. І звичайно, буду просити вас прийти і висловити свою думку з цього питання - принципового, ключовому для нашої країни, для нашого суспільства. Однак, як вже говорив раніше, абсолютним пріоритетом для нас є здоров'я, життя і безпека  людей. Тому вважаю, що голосування необхідно перенести на більш пізню дату", - сказав він у зверненні, опублікованому на сайті Кремля. 

Окрім цього, для запобігання швидкого поширення нового коронавіруса він оголосив вихідні від 28 березня  до 5 квітня.

"Природно, всі структури життєзабезпечення, в тому числі медичні установи, аптеки, магазини, установи, що забезпечують банківські, фінансові розрахунки, транспорт, а також органи влади всіх рівнів продовжать свою роботу", - додав глава РФ.

Нагадаємо, раніше мер Москви Сергій Собянін через поширення коронавірусу зобов'язав пенсіонерів і людей, які страждають хронічними захворюваннями не відвідувати будь-які громадські місця

Спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Коронавірус у світі на 25 березня, інфографіка
ТСН.ua

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції