Путін: Опозиція готує реванш олігархів

Президент РФ закликає голосувати за "Єдину Росію" та звинувачує російську опозицію в реваншистських настроях.

Президент Росії, лідер виборчого списку "Єдиної Росії" Володимир Путін, виступаючи на форумі своїх прихильників у Москві на стадіоні "Лужники", заявив, що не приймає критику з боку колишніх керівників РФ, яких він назвав винуватцями бідності народу та зростання корупції.

Про це повідомляє Lenta.ru.

Не називаючи імен, Путін звинуватив своїх опонентів у обслуговуванні інтересів олігархії, розбазарюванні національного надбання, дефолті 1998 року та падінні рівня життя росіян.

"Не треба ілюзії, - сказав російський президент. - Всі ці люди не зійшли з політичної сцени. Їх імена ви знайдете серед кандидатів і спонсорів деяких партій. Вони хочуть узяти реванш, повернутися у владу, до сфер впливу. І поступово реставрувати олігархічний режим, заснований на корупції та брехні".

Путін також закликав своїх прихильників підтримати на парламентських виборах у РФ "Єдину Росію", щоб забезпечити спадкоємність курсу, що проводиться їм, і подальший "підйом Росії".

Крім того, як повідомляють "РИА Новости", один із авторів Конституції Росії Віктор Шейніс вважає, що наразі робляться спроби обійти заборону Путіну балотуватися на третій президентський термін.

"Якщо не можна, але дуже хочеться, то можна. Є простий спосіб змінити положення - внести поправку до Конституції. При нинішній політичній ситуації зробити це нескладно", - сказав Шейніс, відповідаючи на запитання журналіста про три терміни президента РФ.

За його словами, для внесення поправок до Конституції вимагається отримати дві третини голосів Держдуми, три чверті голосів у Раді Федерації, та дві третини регіональних зборів повинні їх ратифікувати.

"У принципі, навіть зараз, під кінець листопаду, якщо дуже сильно постаратися, можна зробити - зібрати екстрене засідання Думи спершу", - сказав російський експерт.

У форумі в "Лужниках" беруть участь близько 5 тисяч людей, зокрема представники "Єдиної Росії", прокремлівських молодіжних рухів, суспільної організації "За Путіна", створеної 15 листопада.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: