Путін переконує, що хоче змінити російську Конституцію не для подовження своїх повноважень

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він наполягає, що зміни "продиктовані життям".

Президент РФ Володимир Путін стверджує, що запропоновані ним поправки до російської Конституції потрібні для вибудовування єдиної системи влади, а не для продовження повноважень президента.

Про це він заявив 4 лютого під час бесіди з представниками громадськості в російському Череповці, передає ТАСС.

"По суті у нас за Конституцією муніципалітети не пов'язані безпосередньо з державою, а повинна бути єдина система влади, щоб у верхніх поверхів цієї влади була відповідальність за те, що відбувається знизу. А ті, хто працює в муніципалітетах, були пов'язані з країною та її інтересами. Те ж саме у багатьох інших областях, і тому я це запропонував, а не для того, щоб продовжити свої повноваження ", - сказав він.

Також Путін каже, що всеросійське голосування по поправках до Конституції не має стати способом продовження повноважень президента, а вибори глави держави мають відбутися на альтернативному майданчику.

"Це волевиявлення громадян країни. Але чи потрібно таким способом продовжувати повноваження президента? Думаю, що ні, тому що, якщо ми говоримо про вибори глави держави, це повинно бути зроблено на альтернативній основі", - сказав він.

За словами президента РФ, поправки необхідні, бо муніципалітети функціонують окремо від регіонів і федерального рівня. Вони "продиктовані життям", каже Путін. Голосування він назвав "вищою формою демократії".

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін збирається запровадити низку змін до російської конституції та запропонував провести "всенародне голосування" з цього приводу. Про це він повідомив під час послання до Федеральних зборів 15 січня. За словами російського президента, потреби замінювати конституцію РФ немає, однак зміни, які він запропонував, суттєво вплинуть на суспільно-політичний лад країни

Відео "Сірий кардинал" Путіна Владислав Сурков подав у відставку

Начебто, через зміну курсу Кремля в українському напрямку. Принаймні так стверджують деякі джерела у Москві. У самому ж Кремлі цю інформацію спростовують і кажуть, указу щодо його відставки ще немає.

"Сірий кардинал" Путіна Владислав Сурков подав у відставку

Залиште свій коментар

Вибір редакції