Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін підписав надамбітний указ щодо розвитку Росії на час свого президентства

У планах президента РФ - збільшити середню тривалість життя росіян до 78 років і одночасно знизити удвічі рівень бідності.

Володимир Путін, який вчетверте став президентом Росії, підписав черговий "травневий указ", де йдеться про національні цілі і стратегічні завдання розвитку РФ до 2024 року.

Про це повідомляє РБК.

Згідно з указом, уряд має вжити заходів, щоб здійснити проривний  науково-технологічний та соціально-економічний розвиток країни. Окрім того, у Росії має збільшитись чисельність населення, підвищитись рівень життя, а також мають бути "умови і можливості для самореалізації і розкриття таланту кожної людини".

Як зазначається, ще після своєї третьої інавгурації Путін сформулював найважливіші доручення уряду в серії з 11 указів, що стали відомі, як «травневі укази». Реалізувати їх мали ще до 2020 року, проте новий указ ставить цілі до 2024 і навіть до 2030 років.

Так, Путін наказав уряду забезпечити стійкий природний приріст населення та підвищити тривалість життя до 78 років (до 2030 року - до 80 років), забезпечити стале зростання реальних доходів громадян та рівня пенсійного забезпечення вище рівня інфляції.

Відповідно до нового "травневого указу", Росія має увійти до п’ятірки найбільших економік світу. Також уряд має вдвічі знизити рівень бідності та поліпшувати житлові умови щонайменше 5 мільйонів сімей щорічно. Має прискоритись технологічний розвиток країни – у планах збільшити кількість організацій, що здійснюють технологічні інновації, до 50% від їх загальної кількості.

Нагадаємо, Володимир Путін вчетверте очолив Російську Федерацію. Урочиста церемонія інавгурації відбулася 7 травня в Кремлі. Згідно з російськими законами, Путін очолюватиме країну до 2024 року.

ВідеоУ Москві відбулась церемонія інавгурації Путіна

Церемонія відрізнялася від минулої. Цьогоріч Путін вийшов з робочого кабінету, сів у новий лімузин, зробив символічне коло і за хвилину дістався головної зали Кремля. Президент оголосив традиційну присягу із 33 слів і пообіцяв своїм громадянам добробут і безпеку. Хоча напередодні у Росії відбулися масові арешти людей, що протестували проти президентства Путіна.

У Москві відбулась церемонія інавгурації Путіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції