Путін після погроз Трампа поскаржився, що у світі не вистачає стабільності

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава РФ раптом згадав про "здоровий глузд".

Президент Росії Володимир Путін після погроз США застосувати військову силу у Сирії заявив про те, що у світі не вистачає стабільності.

Під час зустрічі з послами 17 країн глава РФ наголосив, що Росія нібито все ще сподівається на "здоровий глузд".

"Стан справ в світі не може не викликати занепокоєння. Обстановка в світі стає все хаотичнішою, проте ми все ж сподіваємося, що здоровий глузд врешті-решт візьме гору, і міжнародні відносини увійдуть в конструктивне русло, вся світова система стане більш стабільною і прогнозованою ", - наводить РИА "Новости" цитату Путіна.

Під час вручення грамот послам він відзначив, що вони можуть "розраховувати на допомогу і сприяння російського керівництва".

Також Путін вчергове пообіцяв, що РФ буде дотримуватися міжнародних зобов’язань.

"Що стосується Росії, то вона буде і надалі послідовно виступати за зміцнення глобальної та регіональної безпеки і стабільності і далі неухильно, в повній мірі дотримуватися своїх міжнародних зобов'язань", - підсумував російський президент.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив, що США застосують військову силу у Сирії у відповідь на хіматаку, незважаючи на погрози Росії. 

"Росія обіцяє збити всі ракети, застосовані у Сирії. Готуйся, Росіє, бо вони будуть застосовані, вони будуть гарні, нові і "розумні"! Ви не повинні бути партнерами з тваринами, які вбивають своїх людей і отримують від цього задоволення!" - написав він на своїй сторінці у Twitter. 

До цього Трамп, коментуючи останній випадок застосування хімічної зброї в Сирії, безпосередньо звинуватив президента РФ Володимира Путіна і владу Ірану в прямій підтримці "звіра Асада" і пообіцяв, що за це "доведеться заплатити велику ціну".

Росія, своєю чергою, пообіцяла збивати ракети і знищувати джерела вогню у випадку ударів США по Сирії.  

Остання хімічна атака в Сирії булі зафіксована 7 квітня у місті Дума. Проурядові сили застосували проти мирних громадян зброю масового ураження. Жертв - близько 70.   Ще у понад 500 пацієнтів лікарень та госпіталів виявили симптоми ураження хімічними речовинами. 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції