Путін почав розмову з росіянами із заклику "ламати хребет тероризму"

Росіяни надіслали Володимиру Путіну більше 1,5 мільйона запитань - про кризу, "Невський експрес" та як вижити на зарплату.

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін в четвер, 3 грудня, у восьмий раз проводить спілкування з росіянами у прямому ефірі.

Він з'явився в студії з блакитною текою, в якій, вочевидь, підготовлені його відповіді на запитання, що надійшли від громадян під час підготовки ефіру. Всього звернень було понад 1,5 мільйона.

При цьому ведучі почали не з економіки або кризи, а з терористичної загрози, яку ще раз підтвердив підрив "Невського експреса". У відповідь Путін закликав росіян бути пильними.

"Ми багато що зробили, щоб переламати хребет тероризму, але загроза ще не усунена", – сказав прем'єр.

"Ми можемо бути ефективними. Для цього потрібно, щоб все суспільство - кожен з нас - усвідомлював ту загрозу, яка супроводжує нас всі ці роки. Щоб ми були пильними. І, звичайно, потрібно, щоб велася широка профілактична робота. Запобігати подібним злочинам, особливо на об'єктах інфраструктури, дуже важко. Діяти потрібно на упередження", - зазначив він.

"І, звичайно, потрібно діяти дуже жорстко щодо злочинців, які здійснюють теракти, здійснюють замах на житті і здоров'я людей", - додав Путін. "Цієї твердості і рішучості у нас достатньо", - впевнений він.

Після цього російський прем'єр перейшов до фінансових питань, зокрема, висловив упевненість, що пік економічної кризи в Росії вже пройдено. Водночас він наголосив, що для остаточного виходу з кризи потрібно буде ще докласти багато зусиль. Путін похвалився, що останні 5 місяців спостерігається зростання економіки, хай і невелике - в середньому по 0,5% на місяць.

Путін також повідомив про поліпшення демографічної ситуації в країні. На його думку, зростання народжуваності свідчить про довіру росіян до того, що федерація продовжує позитивний розвиток. За його словами, саме цей настрій і допоможе Росії остаточно перемогти кризу.

Читайте також:

Росстат: росіяни поступово вимруть, якщо не змінять мізки

У Росії журналістів поділили на "прем'єрських" і "президентських"

Львівські жінки подарують Путіну краватку, щоб "було чим зайнятися після виборів"

Путін заявив, що його "скромна посада" не заважає дружбі з Саркозі

ВідеоПутін про тероризм в Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: