Путін подарував байкерам прапор для поїздки в Севастополь

Байкери вирушають на 13-те міжнародне байк-шоу, яке буде присвячено Чорноморському флоту і 65-й річниці звільнення Севастополя.

Взрыв бензовоза в Мичигане
AFP
Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін відвідав штаб-квартиру російського мотоклубу "Нічні вовки".
 Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін після зустрічі з президентом США Бараком Обамою відвідав штаб-квартиру російського мотоклубу "Нічні вовки".

Голова уряду поспілкувався з байкерами і навіть подарував їм прапор, з яким вони поїдуть до Севастополя.

"Хочу подарувати прапор в дорогу, щоб він вас оберігав і допомагав", - сказав прем'єр. У відповідь байкери подарували Путіну картину з емблемою клубу.

Біля входу в клуб Путіна зустрів президент "Нічних вовків" Олександр Залдостанов, відомий за прізвиськом Хірург. Він розповів прем'єру про майбутнє 13-те міжнародне байк-шоу, яке буде присвячено Чорноморському флоту і 65-й річниці звільнення міста.

За словами Хірурга, в цьому шоу візьмуть участь байкери не лише з Росії, але і з сусідніх країн, у тому числі з Європи. Він відзначив, що основна частина колони - декілька тисяч мотоциклів - вже виїхала з Москви, в столиці залишилася близько сотні байкерів, які збираються після зустрічі з прем'єром вирушити до Севастополя.

Путін розповів "Нічним вовкам" про свій "байкерський" досвід. За словами прем'єра, він недавно спробував прокататися на мотоциклі, проте дуже різко кинув зчеплення, встав на колесо і в'їхав в іншу машину.

У відповідь Хірург побажав прем'єру продовжувати спроби. "Я хотів би побажати, щоб це вас не обламало, щоб ви не кинули мотоцикл, не поставили його в гараж", - сказав голова російських байкерів.

Як відомо, байк-шоу в Севастополі організовує мотоклуб "Нічні вовки". Це буде паломницька поїздка десятків тисяч байкерів з благословення патріарха Московського і всього Русі Кирила на підтримку Чорноморського флоту і на честь 65-ої річниці звільнення міста-героя Севастополя.

За словами організаторів, колона поїде по Росії і Україні, приймаючи до своїх лав всіх однодумців. Також в байк-шоу запрошені друзі клубу з Білорусі, України, Литви, Латвії, Німеччини, Словаччини, Польщі, Швеції, Чехії, Сербії, Македонії, Греції і Болгарії.

Мотоциклісти разом з ветеранами 11 липня планують прибути на Нахімовський майдан Севастополя для покладання вінків і відвідин історичних місць міста. Також буде показана спеціально підготовлена програма з великою кількістю спецефектів, відео- і лазерною анімацією, каскадерскими трюками.

Читайте також:

Путін нагодував Обаму сніданком "в російському стилі"

День флоту України в Севастополі

На час візиту Обами Москва стане безпілотною зоною

Ющенко закликав Росію змиритися з тим, що її флоту в Криму не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: