Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін поділився з виборцями мрією про Радянський союз

Президент РФ провадить передвиборчу кампанію.

Путін уже не приховує своїх мрій про Радянський союз, бо нібито решта його бажань вже здійснилися. У цьому очільник Кремля зізнався сьогодні на одному зі своїх передвиборних заходів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Їхні організатори намагаються здійснити мрію замовника принаймні за формою, чому свідчення – кадри мітинга на підтримку Путіна на московському стадіоні "Лужники". На нього зібрали сто тисяч людей як з Москви, так і з регіонів. Зі сцени говорили про російські здобутки, серед яких назвали анексію Криму.

Путін прийшов на мітинг у супроводі російської олімпійської збірної, яка потрапила у центр допінгового скандалу. Президентські вибори у Росії відбудуться 18 березня, Путін на них висуватиметься на свій 4-й термін.

ВідеоПутін заявив, що хотів би врятувати СРСР від розвалу

Мрія очільника Кремля сьогодні частково здійснилася на московському стадіоні "Лужники". Там скликали мітинг на підтримку Путіна у найкращих радянських традиціях. Організатори відзвітували, що підтримати його на березневих виборах зібрали сто тисяч людей як з Москви, так і з регіонів.

Путін заявив, що хотів би врятувати СРСР від розвалу

Залиште свій коментар

Вибір редакції