Путін погодився стати президентом і зажадав голосніше кричати "Росія, Росія!"

Путін погодився стати президентом і зажадав голосніше кричати "Росія, Росія!"

Фото: AFP

"Єдина Росія" офіційно висунула Путіна кандидатом в президенти. Медведєв уже проагітував за нього.

Путін і Медведєв на з'їзді "Єдиної Росії" 27 листопада / Фото: premier.gov.ru
Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін заявив, що приймає пропозицію балотуватися в президенти Росії.

"Звичайно, з вдячністю приймаю цю пропозицію", - сказав він на з'їзді партії "Єдина Росія" 27 листопада. З'їзд одноголосно затвердив Путіна кандидатом на посаду глави держави від партії.

Присутні на з'їзді в "Лужниках" оплесками зустріли появу Путіна, якого тиждень тому освистали на спортивному заході в "Олімпійському".

"Росія, Росія", - скандувала публіка, яка під час виступу Медведєва кричала "Народ, Медведєв, Путін".

"Ось коли скандують "Росія" - ладно там ще "Росія, Медведєв, Путін" - але коли скандують "Росія", повинен звучати весь зал. А ну ще раз", - зажадав Путін і направив кулак у бік залу.

Дмитро Медведєв, який виступав перед Путіним, прямим текстом агітував голосувати за "Єидну Росію" на виборах до Держдуми і за Путіна на президентських виборах.

"Звертаюся від свого імені і від вашого імені до всіх наших прихильників та всіх, хто ще не визначився з вибором - приходьте на вибори і проголосуйте за "Єдину Росію". Проголосуйте за нашу партію і тим самим проголосуйте за нашого кандидата в президенти. Чим переконливішим буде результат, тим соліднішим буде результат в березні наступного року", - закликав Медведєв.

Він знову нагадав, чому в президенти йде саме Путін, а не він: "Путін найбільш популярний і найдосвідченіший політик в нашій країні".

Про те, що Путін повертається в президенти, було оголошено ще у вересні, а зараз його висувають офіційно – 25 листопада Рада федерації призначила дату виборів на 4 березня 2012 року.

Читайте також:

Кондоліза Райс назвала Путіна на виборах посміховиськом

Рунет підірвав новий хіт "Наш дурдом голосует за Путина" (відео)

На додачу до дурнів і доріг в Росії знайшли третє лихо

В агітації "Єдиної Росії" знайшли еротику і кримінальний підтекст (відео)

Повʼязані теми:

Наступна публікація