Путін поговорив з терористом Прилепіним і сказав про загрозу "українській державності"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Путін поговорив з терористом Прилепіним і сказав про загрозу "українській державності"

Володимир Путін / Reuters

В обстрілах глава РФ звинувачує українську армію.

Президент РФ Володимир Путін під час "Прямої лінії" поговорив із російським письменником, терористом та "радником глави ДНР"  Захаром Прилепіним.

Він запитав у російського лідера, чи може українська армія скористатися Чемпіонатом світу в Росії та почати активні наступальні бойові дії на окупованих територіях.

"Сподіваюся, що такого не станеться. А якщо це трапиться, мені здається, що це буде мати серйозні наслідки для української державності загалом. Розраховую, що нічого подібного не трапиться. Та й неможливо залякати людей, які живуть на цих територіях.. В "ЛНР", "ДНР". Ми бачимо, що там відбувається, як люди це все переносять... Ми надаємо обом невизнаним республікам допомогу і будемо це робити далі ", - сказав він.

Також Путін відзначив, що українська влада не може вирішити питання "ДНР" та "ЛНР", тому що їй "не потрібні виборці з цих територій".

Російський лідер в традиціях кремлівської пропаганди звинуватив українську сторону в обстрілах мирних жителів і збрехав про те, що ОБСЄ фіксує вогонь саме з боку української армії. 

Раніше  у Путіна запитали про можливість третьої світової війни. Він сказав, що від цього країни стримує "страх взаємного знищення". 

Наступна публікація