Путін похвалив "Форд", а собі придбав "Ниву"

В російському автопромі криза. Глава уряду Володимир Путін придбав собі "Ниву".

Володимир Путін, АвтоВАЗ
AFP
Володимир Путін відвідує "АвтоВАЗ"
Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін доповнив свій автопарк позашляховиком "Нива" збірки найбільшого російського автовиробника "АвтоВАЗ".

Про це він повідомив під час візиту на головний завод концерну в понеділок, 30 березня. Один зі співробітників підприємства запитав прем'єра, який автомобіль їх виробництва він хотів би купити.

"Ниву". У мене вже є, скоро оформлю", - сказав Путін, не уточнивши, коли і яку саме модель.

Голова російського уряду також зі схваленням заявив про нещодавнє рішення філіалу "Форда" понизити ціни на модель "Форд Фокус", яку виробляють у Ленінградській області.

"Компанія ухвалила правильне рішення. Для громадян Росії це можливість вибору", - наголосив Путін.

Щодо критичної ситуації на "АвтоВАЗі" він зазначив, що уряд розглядає питання про виділення концерну близько 20 млрд. рублів на поповнення оборотних коштів.

Путін висловив сподівання, що отримання державної допомоги підвищить довіру приватних інвесторів і дозволить "АвтоВАЗу" самостійно залучити ще близько 90 млрд. рублів (приблизно 19,5 млрд. гривень), необхідних на освоєння нових моделей.

Він також запевнив, що уряд не допустить масових звільнень на заводі. "Працювати будете, сто відсотків", - пообіцяв він робочим, з якими зупинився поговорити, проходячи по одному з цехів.

Як відомо, головний конвеєр "АвтоВАЗу" з лютого перейшов на чотириденний робочий тиждень по шість годин на день. Декілька тисяч робочих відправили у частково оплачувані відпустки. Конвеєр кілька разів доводилося зупиняти через борги компанії постачальникам деталей. Сума боргів "АвтоВАЗу" становить близько 22,8 млрд. рублів (майже 5 млрд. гривень).

Читайте також:

КамАЗ повністю зупинив виробництво

Мєдвєдєв: Росією керую я, а не Путін

Глава General Motors пішов у відставку на прохання Обами

Співробітники Opel збирають гроші на порятунок компанії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: