Путін похвалив Мюллера за "екзотичне" і "об’єктивне" розслідування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент РФ сподівається, що стосунки між його країною і США тепер стануть кращими.

Президент Росії Володимир Путін схвально відгукнувся про підсумки розслідування так званої російської справи спецпрокурором США Робертом Мюллером. Лідер РФ вважає результати роботи слідчого об’єктивними.

"Не дивлячись на всю екзотичність роботи комісії пана Мюллера, треба віддати йому належне, в цілому він провів об'єктивний розгляд", - зазначив Путін щодо відсутності доказів у справі про вплив РФ на вибори в США,

ВідеоПісля розмови з Путіним Трамп несподівано заявив, що росіян у Венесуелі немає

Дональд Трамп і Володимир Путін більше години говорили телефоном цього тижня. Наслідки цієї розмови мало не посварили американського президента навіть з найближчими соратниками: бо раптово Трамп "забув", як кілька тижнів поспіль кляв режим Ніколаса Мадуро і росіян, які йому допомагають. Виявляється, тепер "немає там ніяких росіян", а Путін хоче Венесуелі лише миру. Про венесуельський протест за зовнішнього втручання – далі в сюжеті.    

Після розмови з Путіним Трамп несподівано заявив, що росіян у Венесуелі немає

Разом із тим господар Кремля зауважив, що ситуація з розслідуванням сприяла погіршенню стосунків між двома державами. "Сподіваюся, що сьогодні ситуація змінюється", - заявив Путін.

Нагадаємо, 24 березня міністр юстиції США Вільям Барр представив конгресменам письмовий висновок на чотирьох сторінках про результат розслідування спецпрокурора Мюллера. Але сам звіт спецпрокурора на більш ніж 400 сторінках з'явився лише в середині квітня.

У звіті наголошувалося, що Мюллер та його колеги виявили багато випадків контактів команди Трампа з росіянами під час президентської кампанії 2016 року. Утім, попри це вони не виявили в діях Трампа та його оточення ознак злочину. На запитання, чи намагався Трамп перешкодити роботі органів юстиції, Мюллер не дав прямої відповіді, лише навів аргументи як на користь цієї тези, так і такі, котрі їй суперечать.

Розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера можливих зв'язків Трампа з росіянами тривало близько двох років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції