Путін попросив Європу зробити висновки з війни в Україні та "об'єднати потенціали"

Президент РФ хоче, щоб Європа закрила очі на анексію Криму та розв'язування війни на Донбасі.

Президент Росії закликав Європу "розпочати створення від Атлантики до Тихого океану зони економічного та гуманітарного співробітництва".

Про це він написав у своїй статті виданню "Катімеріні" перед своїм візитом до Греції.

Путін, зокрема, заявив, що Кремль "виходить із необхідності налагодження рівноправного, справді партнерського діалогу з Євросоюзом за широким колом питань: від візової лібералізації до формування енергоальянсу". При цьому він визнав, що не бачить готовності самої Європи.

"Разом із тим вважаємо, що нерозв'язних проблем у наших відносинах із ЄС немає. Для того щоб повернутися на шлях багатопланового партнерства, треба лише відмовитися від гріховної логіки "гри в одні ворота", у дійсності враховувати думку та інтереси один одного", - написав президент РФ, який напередодні помилував українську льотчицю Надію Савченко, яка провела в заручниках Москви 709 днів.

На думку російського президента, наразі РФ і ЄС "підійшли до розвилки, коли необхідно відповісти на запитання: яким ми бачимо майбутнє наших відносин, в якому напрямі збираємося йти?".

Він закликав зробити належні висновки з подій в Україні" і почати створювати "на обширному просторі від Атлантики до Тихого океану зону економічного та гуманітарного співробітництва, що спирається на архітектуру рівної і неподільної безпеки".

Путін також запропонував "гармонізувати європейські та євразійські інтеграційні процеси".

"Така робота тим більше затребувана, тому що сьогодні Європа стикається із конкуренцією, що зростає, з боку інших центрів впливу сучасного світу. Наприклад, нещодавно в Сочі на ювілейному саміті Росія–АСЕАН конструктивно обговорили з партнерами актуальні міжнародні питання, перспективи інтеграційних проектів та поглиблення співробітництва в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Очевидно, що забезпечити "старому континенту" гідне місце у нових міжнародних реаліях можна, тільки об'єднавши потенціали всіх європейських країн, у тому числі і Росії", - констатував Путін.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: