Путін порадив Саакашвілі не розраховувати на США і процитував Інтернаціонал

Володимир Путін відповів Саакашвілі і Клінтон словами Інтернаціоналу: "Ніхто не дасть нам позбавлення - ні Бог, ні цар і ні герой".

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін закликав грузинську владу не шукати вирішення проблем, що виникли в Тбілісі з Абхазією і Південної Осетії, вдаючись до допомоги третіх сил.

"Не потрібно шукати рішення на стороні. Потрібно вести діалог, не посилаючись на треті сторони", - сказав Путін у Москві на прохання грузинських журналістів прокоментувати заяву держсекретаря США Гіларі Клінтон про те, що Вашингтон буде домагатися деокупації грузинських територій.

Путін наголосив, що "не буде ухилятися від відповіді на це питання".

"Хтось вважає, що вона (територія) окупована, а хтось вважає, що вона звільнена. Це предмет діалогу між народами Грузії і Південної Осетії. Потрібно вести цей діалог, не посилаючись на треті сторони. Ми цю війну не починали, відповідь має нести той, хто почав цю війну ", - заявив російський прем'єр.

Він закликав грузинську владу "набратися мужності і знайти шлях до серця людей, яких вони поранили". "Треба домовлятися", - сказав Путін.

Він звернув увагу на те, що "у Грузії багато сил, які хочуть нормалізації відносин і з Росією і з південноосетинським народом". "Росія, як і інші учасники міжнародного співтовариства, може виступити тут тільки гарантом", - підкреслив Путін.

За його словами, "не треба вирішувати питання на стороні. Америка - це Америка, Грузія - це Грузія, Росія - це Росія, Осетія - це Осетія. Не треба ні на кого посилатися, і шляху іншого немає".

На закінчення він процитував слова з Інтернаціоналу: "Ніхто не дасть нам позбавлення - ні Бог, ні цар і ні герой".

Нагадаємо, державний секретар США Гіларі Клінтон, яка прибула до Грузії з короткостроковим візитом, заявила, що США ніколи не визнають "окупації грузинських територій". За її словами, "це дуже тверда позиція США".

Президент Грузії Михайло Саакашвілі, виступаючи після зустрічі з державним секретарем США Гіларі Клінтон, в Тбілісі подякував США за підтримку і зазначив, що незалежність і демократія Грузії існують і завдяки солідарності американського народу.

Читайте також:

Клінтон: США не миритимуться з окупацією Росією грузинських територій

Клінтон прибула в Грузію з "важливим візитом" для Саакашвілі

Саакашвілі запропонував Росії переговори про "деокупацію"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: